Fotograf Kraków
    MARCIN NIEWALDA FOTOGRAFIA AUTOR FOTOGRAFIA ŚLUBNA SESJE  KONTAKT


PEŁNY REPORTAŻ ŚLUBNY
FOTOGRAFIA + VIDEO + SESJA W INNYM DNIU

Obecność fotografa i kamerzysty (filmowanie z 2 kamer) do ok. 2 w nocy. Sesja w innym dniu (nawet cały dzień). Wykonanie ok 2500 (w tym 200 w pełni opracowanych) zdjęć oraz do 2 godzin opracowanego filmu. Cały materiał dostarczony na dowolnym nośniku.
Gratis: Dojazd do 100 km z Krakowa, reportaż z przygotowań, wydruk 100 zdjęć, 2 dodatkowe płytki z filmem


3500zł.


FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY
FOTOGRAF DO 2 W NOCY

Obecność fotografa do ok. 2 w nocy. Wykonanie ok 2000 zdjęć (w tym 200 w pełni opracowanych). Cały materiał dostarczony na dowolnym nośniku. Możliwość wykonania sesji w trakcie wesela
Gratis: Dojazd do 100 km z Krakowa, reportaż z przygotowań, wydruk 100 zdjęć


2000zł.


KREACYJNA SESJA STUDYJNA
5 GODZIN W STUDIU + STYLISTKA

Wynajęcie odpowiedniego studia, wszelkie materiały, wypożyczenie strojów teatralnych, obecność wizażystki/stylistki. 100 w pełni opracowanych zdjęć (wykonanych do 2000). Możliwość promocji uzyskanego materiału w różnych branżach.

1500zł.


ARTYSTYCZNA SESJA PLENEROWA
DZIEŃ ZDJĘCIOWY

Dowolnie długi czas zdjęciowy w dniu (lub nocy), w dowolnym terenie. Na życzenie można wynająć dowolne miejsce, wypożyczyć stroje, zamówić obecność stylistki (trzeba doliczyć koszty).
Gratis: Dojazd do 100 km z Krakowa


700zł.


SESJA EGZOTYCZNA
10.000+ ZDJĘĆ W DOWOLNYM MIEJSCU NA ŚWIECIE

Oferta specjalna. Praktycznie nieograniczona ilość fotografii, pomysłów wraz z organizacją i obsługą i dobrym humorem. Warunkiem braku kosztów pracy jest odpowiedni wybór miejsca. W ten sposób można zamówić wykonanie np. niezwykłej sesji ślubnej czy promocję reklamową firmy.
Gratis: praca fotografa (pokrywane są tylko koszty dojazdu, zakwaterowania itp.)


0zł. (tylko koszty)

RETUSZ STAREJ FOTOGRAFII
ODNOWIENIE LUB/ORAZ KOLOROWANIE

Wykonanie retuszu cyfrowej kopii (skanu) starej fotografii z możliwością ożywienia jej przez nadanie koloru. Usunięcie smug, plam, zanieczyszczeń, przywrócenie ostrości, koloru, regulacja brzegów, korekta barwna. Cały koszt przekazywany jest na wsparcie budowy otwartych baz genealogicznych i historycznych Fundacji Odtworzeniowej Dóbr Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Przejdź do strony


od 50zł.


ZAKUP ZDJĘĆ AUTORSKICH
FOTOGRAFIE WYSTAWOWE I ARTYSTYCZNE

Można nabyć fotografie wystawowe, jak też inne wykonywane jako prace artystyczne. Zdjęcie te są drukowane przeze mnie w formatach ok. 50x70 na dobrym materiale. Każde zawiera oświadczenie i podpis z tyłu. Moje zdjęcia były także kupowane w celach wykonywania fototapet, kasetonów świetlnych itp. Większość posiada rozmiar zdatny do wydruków wielkoformatowych. Poniżej przedstawiony jest koszt standardowego zdjęcia. W przypadku większych formatów wzrastają koszty materiału. Koszt dotyczy zastosowań prywatnych.

200zł.

Marcin Niewalda - fotografia - strona główna
Fotografia ślubna
Sesje
Kontakt