Fotograf Kraków
    MARCIN NIEWALDA FOTOGRAFIA AUTOR INNYM OKIEM OFERTA  KONTAKT


NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ
FOTOGRAFIE ŚLUBNE

Dbałość o każdy szczegół i nastrój, pasja i wrażliwość, wiele lat doświadczenia i doskonały sprzęt. Ja naprawdę lubię to co robię. Zapewniam to, czego nie pokaże żaden inny fotograf na wspaniałych prezentacjach - wiedzę, kulturę pracy, również w kościele, pomoc w każdej sprawie w dniu ślubu (od brakujących agrafek po klej i lekarstwa). Jestem wszędzie tam gdzie trzeba a jednocześnie nie narzucam się. Potrafię wykonać każde możliwe zdjęcia - wystarczy Wasze życzenie.

Zobaczcie też galerię eksperymentów fotograficznych.
==> INNYM OKIEM


REPORTAŻE ŚLUBNE
FOTOGRAFIA - VIDEO - MANAGER ŚLUBNY

Dziesiątki wykonanych reportaży, doskonały sprzęt i niezwykłe wyczucie. To cechy dobrego fotografa. Dziesiątki lat edukacji artystycznej i pracy zawodowej, a także podróży egzotycznych powodują że otrzymujecie państwo nie tylko profesjonalnie wykonane zdjęcia, ale też "duszę", styl i indywidualną wrażliwość. To one zapewniają to, że fotografie po latach ogląda się ze łzą w oku.

==> GALERIA REPORTAŻY ŚLUBNYCH


SKOCZ NA GÓRĘ
REPORTAŻE ŚLUBNE
FOTOGRAFIA - VIDEO - MANAGER ŚLUBNY

Reportaże ze ślubów, wesel a także innych imprez, realizuję na całym świecie. Oprócz fotografii ślubnej pracowałem też m.in. z Andrzejem Dudą, obecnym prezydentem Polski a także wykonałem wiele projektów np. dla domów mody. Mam też na koncie wystawy indywidualne i grupowe.

Wybierz się ze mną w przygodę zwaną fotografią a dzień ten zapamiętasz do końca życia.

OFERTA   •   KONTAKT


KREACYJNE SESJE ZDJĘCIOWE
RODZINNE - NARZECZEŃSKIE - GOTHIC - BEAUTY

W krajach Ameryki Płn i Płd sesje są niezwykle popularną formą zabawy, pracy a także rodzajem utrwalania wspomnień czy realizacji marzeń. W trakcie powstają prace w precyzyjnie kontrolowanych warunkach oświetleniowych, zachowane na doskonałym sprzęcie z dbałością o kadr, światłocienie, jakość oraz wyraz artystyczny.
Fotograf wkłada w wykonanie sesji nie tylko doświadczenie i umiejętności nabyte przez lata pracy, ale także duszę artysty, wyobraźnię, unikalne spojrzenie.


==> GALERIA

Marcin Niewalda - fotografia - strona główna
Galera reportaży ślubnych
Innym okiem