Fotograf Kraków
    MARCIN NIEWALDA FOTOGRAFIA AUTOR ZWYKŁYM OKIEM OFERTA  KONTAKT


INNYM OKIEM
FOTOGRAFIE EKSPERYMENTALNE

W galerii tej znajduję się kilka przykładów zdjęć wykonanych w inny niż standardowy sposób. Wiele może się wydać dziwnych, lub szalonych, ale właśnie o to tutaj chodzi, aby szukać wraz z odważnymi parami ciekawych i niezwykłych sposobów ujęcia. Fotografia jest moją pasją i zawsze szukam nowych form. Udowadnia także, że potrafię zrobić każde wymarzone zdjęcie.

Zobacz galerię pięknych i naturalnych zdjęć ślubnych
==> ZWYKŁYM OKIEM


REPORTAŻE ŚLUBNE
FOTOGRAFIA - VIDEO - MANAGER ŚLUBNY

Dziesiątki wykonanych reportaży, doskonały sprzęt i niezwykłe wyczucie. To cechy dobrego fotografa. Dziesiątki lat edukacji artystycznej i pracy zawodowej, a także podróży egzotycznych powodują że otrzymujecie państwo nie tylko profesjonalnie wykonane zdjęcia, ale też "duszę", styl i indywidualną wrażliwość. To one zapewniają to, że fotografie po latach ogląda się ze łzą w oku.

==> GALERIA REPORTAŻY ŚLUBNYCH


SKOCZ NA GÓRĘ
REPORTAŻE ŚLUBNE
FOTOGRAFIA - VIDEO - MANAGER ŚLUBNY

Reportaże ze ślubów, wesel a także innych imprez, realizuję na całym świecie. Oprócz fotografii ślubnej pracowałem też m.in. z Andrzejem Dudą, obecnym prezydentem Polski a także wykonałem wiele projektów np. dla domów mody. Mam też na koncie wystawy indywidualne i grupowe.

Wybierz się ze mną w przygodę zwaną fotografią a dzień ten zapamiętasz do końca życia.

OFERTA   •   KONTAKT


KREACYJNE SESJE ZDJĘCIOWE
RODZINNE - NARZECZEŃSKIE - GOTHIC - BEAUTY

W krajach Ameryki Płn i Płd sesje są niezwykle popularną formą zabawy, pracy a także rodzajem utrwalania wspomnień czy realizacji marzeń. W trakcie powstają prace w precyzyjnie kontrolowanych warunkach oświetleniowych, zachowane na doskonałym sprzęcie z dbałością o kadr, światłocienie, jakość oraz wyraz artystyczny.
Fotograf wkłada w wykonanie sesji nie tylko doświadczenie i umiejętności nabyte przez lata pracy, ale także duszę artysty, wyobraźnię, unikalne spojrzenie.


==> GALERIA

Marcin Niewalda - fotografia - strona główna
Galeria reportaży ślubnych
Innym okiem